Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Офіційне найменування:
Віньковецький ліцей Віньковецької селищної ради Хмельницької області
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
смт Віньківці
Адреса:
32500, Хмельницька область, Хмельницький район, смт. Віньківці, вул. Заславська 13
Телефон:
(03846) 2-21-01
shkola01vin@i.ua

Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності
День Цивільного захисту
Для учнів ліцею було проведено цикл виховних годин "Бережи себе! ", " Твоя безпека".

Літературно-мультимедійна година до роковин Чорнобиля.
Учнівський актив 8-Б класу пригадали учням 7-8 класів про Чорнобильську катастрофу, її наслідки та перебіг.

Віньковецький осередок ХОМА відвідали "Союз Чорнобиль України " та їх музей на передодні дня пам'яті Чорнобильської катастрофи, що сталася 26 квітня 1896 року. Цибулько Микола Петрович голова відокремленого підрозділу всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", ліквідатор аварії на ЧАЕС 1 категорії розповів присутнім про те, як відбувалася ліквідація на ЧАЕС
Панчук Сергій ліквідатор аварії 1 категорії та
Мельник Лариса Іванівна переселенка зони обов'язкового відселення розповіли Хомівця про катастрофу та її наслідки. По завершенні екскурсії школярі відвідали стелу Пам'яті.
В цей день нам немає чим пишатися , але є про що згадати, щоб більше не сталось такого лиха.

Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, військові зі зброєю, погіршення екологічного стану довкілля, заміновані території – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях. З учнями 5-Б і 5-В класів обговорили правила поведінки цивільного населення під час війни, військового стану, а також порятунок і захист людей у надзвичайних ситуаціях.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.
Сьогодні відбулася зустріч учнів початкових класів з майстром служби експлуатації ВБГО Хмельницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» Віньковецької дільниці Гладкою О.В.. Діти ознайомилися з правилами користування газом у побуті, газовими приладами.
Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Учні 10-х класів завітали до Центральна бібліотека Віньковецької селищної ради на антифейкову гру присвячену роковинам Чорнобильської трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року.
Ми низько схиляємо голови перед учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, з особливим почуттям вшановуємо їх.
Дякуємо за цікаву гру Marina Zhuk, Lorenso Matkowska , Іннусічка Боцян .
Дякуємо за співпрацю

Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.